Praliny Vobro - Hazelnut Passion

Praliny Vobro to zdecydowanie jedne z moich ulubionych słodkości. Już na pierwszy rzut oka widać, że firma przykłada dużą wagę zarówno do jakości swoich wyrobów, jak i opakowań. Ich szata graficzna cieszy oko, więc bez cienia wątpliwości uważam, że są to bombonierki idealne. Moi Drodzy, tym razem będzie mowa o czekoladkach w orzechowej odsłonie - Hazelnut Passion.Bombonierka zawiera praliny w kształcie kopczyków z mlecznej czekolady, nadziewane kremem orzechowym, a w środku każdego z nich znajduje się cały orzech laskowy. Nie tylko prezentują się smakowicie, ale również tak smakują. Każda z czekoladek pakowana jest osobno, a co jest moim zdaniem super, to brak folii ochronnej na opakowaniu. W zamian firma wprowadziła nowy sposób zamykania - zamknięcie perforacja. Dodatkowym zabezpieczeniem jest odrywana wkładka wewnątrz opakowania. 


Czekoladki Hazelnut Passion od Vobro mogą stanowić drobny, elegancki upominek albo słodki dodatek do prezentu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by samemu sobie sprawić odrobinę przyjemności ;)

Pralinki są naprawdę wyśmienite, więc szczerze mogę je Wam polecić na prezent dla bliskich i rodziny, ale nie tylko. Poza tym pamiętajmy o tym, że warto wspierać polskie firmy, szczególnie w tym ciężkim czasie.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)