Hydrożelowe płatki pod oczy Efektima

Witajcie po mojej dłuższej nieobecności, która spowodowana była wyjazdem. Z pewnością w najbliższym czasie przygotuję wpis z relacją z wyjazdu na Maderę. Tym razem jednak przygotowałam dla Was recenzję płatków pod oczy Efektima.

Firma Efektima słynie m.in. z produkcji świetnych jakościowo maseczek, o czym wielokrotnie już się przekonywałam. Tym razem testowałam hydrożelowe płatki pod oczy w trzech różnych wersjach:

WINE-THERAPY Hydrożelowe płatki pod oczy na bazie ekstraktu z czerwonego wina - Precyzyjne połączenie kwasu hialuronowego, witaminy E, C i B3, ekstraktu z czerwonego wina oraz olejku z kwiatów róży, pozwala spowolnić proces starzenia. To połączenie pomaga tkance łącznej skóry odzyskać lepszą sprężystość oraz rozjaśnić cienie pod oczami. Wpływa ono także na poprawę wyglądu skóry wokół oczu.

HIALU-LIFT Hydrożelowe płatki pod oczy - Przeciwzmarszczkowe, liftingujące płatki pod oczy o innowacyjnej technologii hydrożelowej. Zmniejszają opuchliznę i cienie. Zapewniają natychmiastowy efekt odświeżenia i poprawy wyglądu skóry wokół oczu. Dostarczają skórze wielu cennych substancji odżywczych i regenerujących.

WHITE-COMPRESS Hydrożelowe płatki pod oczy - Wygodne w użyciu hydrożelowe płatki pod oczy opracowane z myślą o działaniu rozjaśniającym cienie i sińce pod oczami. Skrupulatnie dobrane i połączone składniki aktywne wpływają na poprawę wyglądu skóry pod oczami.

Płatki pod oczy są wygodne w użyciu i idealnie przylegają do skóry. Choć ich właściwości różnią się, to jednak działanie jest podobne - łagodzą, nadają spojrzeniu świeżości, zmniejszają opuchliznę, delikatnie rozjaśniają. Trudno mi jednoznacznie wskazać najlepszą. Hydrożelowe płatki dają przyjemne uczucie chłodzenia, co pozwala poczuć natychmiastowe ukojenie. Są one znakomitym uzupełnieniem pielęgnacji. Moim zdaniem warto raz na jakiś czas zafundować skórze pod oczami coś extra. Na pewno sięgnę po te płatki przed jakimś większym wyjściem lub gdy będę zmęczona.


Dajcie znać, czy znacie te płatki hydrożelowe pod oczy :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)