Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Płatki orkiszowe z manną kokosową

Pozostając w temacie zdrowej żywności, podzielę się swoim małym odkryciem, jakim jest manna kokosowa Basia Basia, w której składzie znajduje się 100% miąższu z kokosa. Dodaję ją do moich ulubionych płatków orkiszowych z mlekiem. To idealny posiłek na śniadanie!

Ekologiczne płatki orkiszowe Dr Gaja produkowane są ze zgniecionych ziaren orkiszu. Stanowią znakomite źródło błonnika, białka, żelaza, wapnia, witamin z grupy B oraz PP. Uważane są za naturalny antybiotyk, wzmacniają odporność i chronią przed infekcjami. Poza tym są smaczne i zapewniają uczucie sytości na wiele godzin. Świetnie smakują z mlekiem oraz dodatkiem manny kokosowej, od której jestem uzależniona i często wyjadam ją łyżkami ze słoiczka. Takie danie mleczne można urozmaicić także dodatkiem ulubionych owoców i kakao.


Manna kokosowa oraz płatki dostępne są w sklepie ze zdrową żywnością Propharma.

Dajcie znać, co Wy najbardziej lubicie jeść na śniadanie :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)