Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Świąteczna niespodzianka od Victoria Vynn :)

Kurier zaskoczył mnie dziś prezentem świątecznym od firmy Victoria Vynn. Przyznam szczerze, że byłam bardzo zaskoczona paczką. Sprawiła mi ona dużo radości i pokażę Wam co się w niej znalazło ;)

W pięknie zapakowanym czerwonym pudełeczku znalazłam lakier hybrydowy Silver Cristal 055 (akurat takiego lakieru potrzebowałam w swojej kolekcji!). Połączę go z czerwienią i za jakiś czas pokażę Wam efekt na paznokciach. Już wiem, jaki manicure zrobię na Święta ;)


W paczce znajdowały się także dwie ozdoby na choinkę oraz karteczka z życzeniami. To bardzo miły gest ze strony firmy, za który dziękuję! :)Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)