Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Kolorowanka Ptaki i motyle. Kolorowy świat przyrody

''Ptaki i motyle. Kolorowy świat przyrody'' to kolejna nowość Wydawnictwa Kaktus, której autorem jest Alice Chadwick.Książka ''Ptaki i motyle. Kolorowy świat przyrody'' została bardzo ładnie wydana, a papier, z jakiego została wykonana jest gruby oraz dobry jakościowo.


W kolorowance znajdziemy piękne ilustracje do pokolorowania, głównie, jak sama nazwa wskazuje - ptaki i motyle. Kolorowanie ilustracji wprawi nas w wiosenny nastrój i pozwoli się zrelaksować. Warto w ten sposób odprężyć się po ciężkim dniu i znaleźć choć kilkanaście minut dziennie na tę czynność. Warto przekonać się do kolorowanek niezależnie od wieku :)


Komentarze

 1. Zaczęłam się interesować takimi kolorowankami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się, ja teraz koloruję głównie wozy strażackie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam kalendarz w podobnym stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. aż mam ochotę sama zacząć kolorować:P
  tym bardziej że niektóre wykłady są mega nudne hehe

  OdpowiedzUsuń
 5. są rewelacyjne, mam ochotę spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio jestem zakochana w kolorowankach, dostałam jedną na Dzień Kobiet i od tamtej pory gdy mam odrobinę wolnego czasu, koloruje jak szalona ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Motyle kocham także to zdecydowanie coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. widzę że coraz popularniejsze te kolorowanki

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)