Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

FloraQueen - Bukiet Różowa Dama

Czy są kobiety, które nie lubią być obdarowywane kwiatami? Myślę, że każdej z nas jest miło, gdy od czasu do czasu dostanie wyjątkowy bukiet. Dziś pokażę Wam kwiaty, które jakiś czas temu otrzymałam od FloraQueen.


FloraQueen to poczta kwiatowa, która jest ekspertem w międzynarodowej dostawie kwiatów. Dostarcza kwiaty do ponad 90 krajów. Jeśli więc mamy bliskie osoby lub znajomych na przykład na przeciwległej półkuli, to nic nie stoi na przeszkodzie w wysłaniu kwiatów. FloraQueen już zadba o to, by obdarowany otrzymał w określonym przez nas terminie piękny bukiet wykonany ze świeżych kwiatów. Uśmiech obdarowanej osoby gwarantowany :)

Mój Bukiet Różowa Dama składa się z różowych lilii, róż i świeżej zieleni. To cudowna i niezwykle elegancka kompozycja. Bukiet, jak sami widzicie składa się wyłącznie ze świeżych kwiatów. Widać, że został starannie wykonany przez osobę, która zna się na rzeczy :)


Zamawiając bukiet możemy wybrać wersję Classic, Deluxe albo Premium.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)