Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Perfumowane odświeżacze Brait Home Parfume

Od dawna do odświeżania powietrza używam tylko odświeżaczy firmy Brait. Tym razem dzięki kontynuacji współpracy z PR-imo otrzymałam dwie nowości - Brait Home Parfume Relaxing Moments oraz Brait Home Parfume Tropical Essence.


Obie wersje odświeżaczy przypadły mi do gustu. Ich zaletą jest to, że nie pachną, jak typowe odświeżacze, a jak perfumy do pomieszczeń, w dodatku są w cenie tych pierwszych. Cena jednego opakowania wynosi ok. 7zł, więc nie jest to wygórowana kwota, jak na tak skuteczny odświeżacz. Opakowania są dosyć nietypowe, ale bardzo efektowne z uwagi na holograficzną szatę graficzną z efektem trójwymiarowym.


Nowe odświeżacze Brait według producenta wzbogacone są o nowoczesną formułę 3 in 1 Air Care, która ma za zadanie odświeżać, nawilżać powietrze oraz neutralizować i pochłaniać nieprzyjemne zapachy. Według mnie doskonale odświeżają i rzeczywiście neutralizują przykre zapachy.
Tropical Essence ma typowo egzotyczny zapach, a Relaxing Moments pachnie jak intensywne, słodkie, kwiatowe perfumy. Firma oprócz tych dwóch nowych zapachów ma jeszcze trzecią wersję - domowe spa, którego jeszcze nie zdążyłam poznać. Oba odświeżacze są wyjątkowe i nie potrafię stwierdzić, który z nich bardziej mi się podoba :)

Znacie tę nowość firmy Brait?

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)