Kawior od Allepaznokcie

Osobiście nie przepadam za przesadnymi zdobieniami paznokci. Lubię patrzeć na tego typu zdobienia u innych osób, natomiast sama preferuje bardziej delikatne.


Ostatnio miałam okazję wypróbować zestaw składający się z kawioru oraz lakieru Allepaznokcie. Zestawy do tego typu zdobienia znajdziecie Tutaj.


Lakier nr 193 daje matowe wykończenie, a do pełnego krycia potrzebne jest nałożenie 3 warstw. Ma on bardzo ładny kolor - cappuccino. Nałożony sam na paznokcie utrzymuje się 2-3 dni. Lakier ma standardowy pędzelek, którym łatwo się go rozprowadza nie tworząc smug.
W związku z tym, że nie lubię przesadnych zdobień, kawior nałożyłam na tylko jeden paznokieć u każdej ręki. Podoba mi się w nim to, że jest drobniutki w przeciwieństwie do innych kawiorów.


Informację o tym, jak profesjonalnie nałożyć kawior znajdziecie Tutaj. Ja swoje zdobienie pokryłam dodatkowo cienką warstwą bezbarwnego lakieru. Taki kawior utrzymuje się na paznokciu przez cały dzień, potem kuleczki zaczynają powoli odpadać. Jednak dla takiego fajnego efektu i tak warto się z tym trochę pobawić, bo nie ukrywam, że za pierwszym razem nałożenie nie przychodzi tak łatwo, zwłaszcza osobie takiej, jak ja, która pierwszy raz z tym miała do czynienia.


Co sądzicie o tego typu zdobieniu paznokci? ;)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)