Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Chcesz schudnąć? Zapraszam na konkurs! :)

Moje drogie, platforma szkoleniowa NetAkademia.pl przygotowała dla Was 3 kupony na kurs "Jak szybko schudnąć''. Kurs pokazuje jak schudnąć zmieniając swoje nastawienie do diety i to, co zrobić, by lepiej zrozumieć własne ciało.
Wartość kursu to 264zł, po dofinansowaniu z UE - 59zł


 Korzyści z odbycia kursu online „Jak szybko schudnąć?”:
1. Dowiesz się jak wybrać dietę, ćwiczenia oraz kontrolować wagę
2. Nauczysz się walczyć ze stresem oraz uzależnieniem od jedzenia
3. Dowiesz się jak utrzymać wagę po diecie
4. Poznasz zasady funkcjonalnego jedzenia i nauczysz się je stosować
Kurs kończy się testem, a jego zaliczenie – otrzymaniem certyfikatu.

Udział mogą wziąć osoby, które obserwują mojego bloga.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Ile razy bezskutecznie walczyłaś z dodatkowymi kilogramami? oraz pozostawić swój adres e-mail.

Konkurs potrwa do 17 lipca 2013. W ciągu kilku dni po zakończeniu konkursu ogłoszę wyniki, a zwyciężczynie poinformuję mailowo.

Voucher otrzymuje: Kaśśś^^

Komentarze

 1. ja za bardzo lubię jeść :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie potrzebuję schudnąć, ale świetny konkurs jeszcze na taki nigdy nie natrafiłam :) zapraszam na konkurs, ciuszki do wygrania:) http://dreams-amaze-me.blogspot.com/2013/06/giveaway-with-persunmall-clothes-to-win.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile razy? Zdecydowanie zbyt dużo!:(
  kasiulek19922op.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)